Dr Pepper

Skočit na navigaci

Druhy

Zde naleznete popisky všech druhů prodávaných Dr Pepperů. V České republice se prodává bohužel pouze klasický Dr Pepper. Ani jeho dietní verze bohužel není k mání. Pozn. Popisky jsou volné překlady popisků z oficiální stránky Dr Peppera.

Dr Pepper

Dr PepperBohatá, odvážná chuť Dr Peppera poskytuje chuť jakou nemá žádný jiný nápoj. To vše díky nefalšované chuti 23 příchutí, které vám dodávají to pravé osvěžení. S Dr Pepperem je zde více chuti a více zábavy.

Výroba - 1885-dodnes

Diet Dr Pepper

Dr PepperUžívejte si tu překvapivě bohatou chuť, která uspokojí bez kompromisů. Diet Dr Pepper nabízí tu samou odvážnou chuť jako klasický Dr Pepper, ale bez kalorií. Takže si dopřejte ještě chutnější zážitek, protože ohledně chuti na Dietním Dr Pepperem není nic dietního.

Výroba - 1962-dodnes

Dr Pepper Red Fusion

Cherry Dr PepperPrvní variace Dr Peppera s jasnější červenou barvou. Údajně měl podobnu chuť, jako klasický DP, akorát ještě trochu jemnější.

Výroba - 2002-2004

Cherry Vanilla Dr Pepper

Dr PepperSe střikem cherry, špetkou vanilky a klasickou, unikátní chutí Dr Peppera je Cherry Vanilla Dr Pepper osvěžující výbuch z minulosti. Prisuňte si sedadlo k soda fontáně a užívejte si chuť tak výraznou, že se v ní ztratíte.

Výroba - 2004-2009

Diet Cherry Vanilla Dr Pepper

Dr PepperNa chuti Diet Cherry Vanilla Dr Pepper není nic dietního. Se střikem cherry, špetkou vanilky a celou tou chutí Dr Peppera s minimem kalorií, dává Diet Cherry Vanilla Dr Pepper skvělou soda fontánovou chuť tak delikátní, že se v ní ztratíte.

Výroba - 2004-2009

Caffeine Free Dr Pepper

Dr PepperUžijte si tu bohatou, odvážnou chuť Dr Peppera - bez kofeinu.

Výroba - 1982-dodnes

Caffeine Free Diet Dr Pepper

Dr PepperCaffeine Free Diet Dr Pepper dává tu bohatou, odvážnou chuť Dr Peppera bez kalorií i kofeinu. Oddejte se ještě chutnějšímu zážitku, protože ohledně chutí na Caffeine Free Diet Dr Pepper není nic dietního.

Výroba - 1983-dodnes

Dr Pepper Berries & Cream

Dr PepperNový Dr Pepper Berries & Cream kombinuje tu pravou chuť Dr Peppera s jemnou příchutí smetany a osvěžující troškou u malin. Ztraťe se v té chuti. Zabobulte se v smetaně.

Výroba - 2006-2007

Diet Dr Pepper Berries & Cream

Dr PepperNový Dietní Dr Pepper Berries & Cream kombinuje tu pravou chuť Dr Peppera s jemnou příchutí smetany a osvěžující troškou malin. Takže, odhoďte kalorie, přivolejte chuť a vezměte chuťové pohárky na jízdu svého života.

Výroba - 2006-2007

Cherry Chocolate Diet Dr Pepper

Dr PepperSkvělá chuť dietního Dr Peppera je nyní namixována se sladkými třešněmi namočenými v čokoládě. To je 0 kalorií, ale stoprocentní uspokojení. Tak se do toho pusťte, olízněte si rty a vychutnejte si každý doušek. Ale radši si pospěšte. Cherry Chocolate Diet Dr Pepper bude dostupný jen po omezenou dobu.

Výroba - 2007-2008

Cherry Dr Pepper

Cherry Dr PepperCherry Dr Pepper má, jak už název napovídá, výraznější chuť třešní než klasický. Někteří říkají, že je to prostě Cherry Vanilla DP bez vanilky.

Výroba - 2009-dodnes

Diet Cherry Dr Pepper

Cherry Dr PepperDiet Cherry Dr Pepper má, jak už název napovídá, výraznější chuť třešní než klasický. Někteří říkají, že je to prostě Cherry Vanilla DP bez vanilky. A tento je pochopitelně ještě dietní.

Výroba - 2009-dodnes

Created by QeX Team 2009