Dr Pepper

Skočit na navigaci
Plechovka Dr Peppera

Dr Pepper a jeho jediná česká fanstránka

Vítejte na fanstránce o lahodném nealkoholickém nápoji s cherry příchutí - Dr Pepper.

Tedy oficiálně je Dr Pepper složen ze 23 unikátních příchutí a podle jeho původního vynálezce měl chutnat jako když vejdete do soda shopu. :) Pravdou ale je, že je zde celkem jasná chuť višní nebo třešní.

Na této stránce naleznete všechny možné informace o tomto skvělém moku, který je mimochodem nejstarším masově prodávaným nealkoholickým nápojem (více v sekci Historie).

Tuto stránku jsem také vytvořil proto, že vídávám na internetu zoufalé výkřiky, jak je Dr Pepper k nesehnání. Je pravda, že už se neprodává tak jako před několika lety, nyní již pouze ve 2l PET lahvích, ale k sehnání je! Kde Dr Peppera sehnat, se dozvíte v sekci Kde ho sehnat?. No a pokud se chcete pokochat i tím, co u nás asi nikdy neuvidíte, mrkněte i na ostatní Druhy.

Novinky

The Candy Store - 22.9.2011

Pokud chcete ochutnat Dr Peppra v Americkém provedení, nebo do konce ve verzi Cherry, neváhejte zavítat do pražského obchodu The Candy Store (nebo objednávejte přes e-shop). Kromě Dr Peppera prodávají i spoustu dalších Amerických nápojů (Root Beer, Cream Soda...) také sladkosti a čerstvé pochoutky.

Akce 1+1 v Globusu - 11.6.2011

V Globusu Čakovice jsem narazil na akci Dr Pepper 1+1 zdarma! V přepočtu by tak dvoulitrovka vyšla na luxusních 18,60 Kč (samozřejmě jde o 1,5 l lahve) a s trvanlivostí do 02/2012 je to exkluzivní příležitost na výrobu zásob :) V aktuálním letáku (10.-16.6.) je akce na Pepsi, ale těžko říct, zda to má nějakou souvislost (Pepper zůstává za 27,90).

Vietnamské večerky + akce v Globusu - 29.4.2011

Doporučuji sledovat vaše lokální "vietnamské večerky", zdá se, že se v nich Dr Pepper začíná obecně objevovat. Po Pankráci mohu potvrdit výskyt půllitrovek v jedné v Dejvicích.

Podle letáku ode dneška na týden v Globusu Dr Pepper 1,5l v akci za 19,90Kč. (ostatní Pepsi nápoje za tu samou cenu v 2l - vážně je DP tak luxusní zboží? + v letáku s typickou chybkou, tečkou za Dr).

Dr Pepper v Globusu - 17.4.2011

V Globusu v Čakovicích (a Ostravě) mají Dr Peppera v 1,5 litrových PET (vysoké štíhlé láhve) za 27,90 Kč.

Stránka na Facebooku / 0,5l existuje! - 16.4.2011

Už mohu osobně potvrdit existenci 0,5l lahve českého Dr Peppera, takže to musí být pravda - on se vrací!

K této příležitost jsem se rozhodl konečně založit pro "Dr Pepper u nás" facebookovou stránku, která doufám poslouží místo nefunkčního fóra. Jak na ní již píši, nevím, jestli bude mít ještě smysl vést databázi obchodů s Dr Pepperem, neboť by nyní mohl a časem měl být k dostání opravdu na mnoha místech, ale to určitě brzy uvidíme.

Je dost možné, že Pepsi spustilo jeho návrat právě v tuto dobu, kdy plánuje spuštění nové soutěže, která už je součástí přebalu 0,5l (té 1,5l v Bille ale nikoliv a staré 2l, která se také stále prodává, už vůbec ne).

Odebírat RSS | Všechny novinky

Pomozte nám!

64

Pomozte nám s hledáním obchodů. Pište na Facebook. Zatím víme o 64 obchodech.

Aktuální video

"Cherry Chocolate Rain" Original Song by Tay Zonday

Další videa »

Vybraná prodejna

Nápoje, Praha 6

Národní obrany. 27,50 Kč, nechlazený.
Prodejna
Detail prodejny »

Počítadlo

Created by QeX Team 2009