Dr Pepper

Skočit na navigaci

Novinky

The Candy Store - 22.9.2011

Pokud chcete ochutnat Dr Peppra v Americkém provedení, nebo do konce ve verzi Cherry, neváhejte zavítat do pražského obchodu The Candy Store (nebo objednávejte přes e-shop). Kromě Dr Peppera prodávají i spoustu dalších Amerických nápojů (Root Beer, Cream Soda...) také sladkosti a čerstvé pochoutky.

Akce 1+1 v Globusu - 11.6.2011

V Globusu Čakovice jsem narazil na akci Dr Pepper 1+1 zdarma! V přepočtu by tak dvoulitrovka vyšla na luxusních 18,60 Kč (samozřejmě jde o 1,5 l lahve) a s trvanlivostí do 02/2012 je to exkluzivní příležitost na výrobu zásob :) V aktuálním letáku (10.-16.6.) je akce na Pepsi, ale těžko říct, zda to má nějakou souvislost (Pepper zůstává za 27,90).

Vietnamské večerky + akce v Globusu - 29.4.2011

Doporučuji sledovat vaše lokální "vietnamské večerky", zdá se, že se v nich Dr Pepper začíná obecně objevovat. Po Pankráci mohu potvrdit výskyt půllitrovek v jedné v Dejvicích.

Podle letáku ode dneška na týden v Globusu Dr Pepper 1,5l v akci za 19,90Kč. (ostatní Pepsi nápoje za tu samou cenu v 2l - vážně je DP tak luxusní zboží? + v letáku s typickou chybkou, tečkou za Dr).

Dr Pepper v Globusu - 17.4.2011

V Globusu v Čakovicích (a Ostravě) mají Dr Peppera v 1,5 litrových PET (vysoké štíhlé láhve) za 27,90 Kč.

Stránka na Facebooku / 0,5l existuje! - 16.4.2011

Už mohu osobně potvrdit existenci 0,5l lahve českého Dr Peppera, takže to musí být pravda - on se vrací!

K této příležitost jsem se rozhodl konečně založit pro "Dr Pepper u nás" facebookovou stránku, která doufám poslouží místo nefunkčního fóra. Jak na ní již píši, nevím, jestli bude mít ještě smysl vést databázi obchodů s Dr Pepperem, neboť by nyní mohl a časem měl být k dostání opravdu na mnoha místech, ale to určitě brzy uvidíme.

Je dost možné, že Pepsi spustilo jeho návrat právě v tuto dobu, kdy plánuje spuštění nové soutěže, která už je součástí přebalu 0,5l (té 1,5l v Bille ale nikoliv a staré 2l, která se také stále prodává, už vůbec ne).

Velký návrat Dr Peppera? - 13.4.2011

Český Dr Pepper se objevil v Bille (konkrétně Jugoslávských partyzánů, Praha 6)! Vězte, že když už velký celonárodní řetězec zařadí nějaké zboží do své nabídky, něco to znamená (a jakože doufám, že jej opravdu najdete i v té Bille, co máte zrovna za rohem). Zajímavé je to, že jde o netypickou 1,5l PET (27,90). Je na ní ovšem klasický český přebal a výrobcem je české PEPSICO. Schválně se musím někdy mrknout do klasických Nápojů, jestli mají stále dvoulitrovky nebo také už tyto 1,5 litrovky.

A prý už se objevily i půllitrovky! Ty byly spatřeny u Vietnamců na Pankráci. Přiznám se, že jsem v Bille byl natolik oblouzněn, že mě ani nenapadlo se podívat do chlaďáku, jestli ty 0,5l nemají taky. Neuvěřitelné, co říkáte?

Americký Dr Pepper na Aukru - 19.9.2010

Divím se, že se toho někdo nechopil dříve, ale lépe později, nežli nikdy. Amerického Dr Peppera nějaký podnikavý dobrodinec dovezl z USA a nyní ho prodává na známém aukčním serveru Aukro (přímý odkaz). Chce za něj samozřejmě značně přemrštěnou částku - 59Kč za plechovku (+ poštovné) - nicméně pokud nemáte možnost zajet si do Prahy do Friends Coffee House (odkaz), kde se dá v současné době jako na jediném místě v ČR tutově sehnat (za alespoň trochu méně přehnanou cenu 49Kč), je to pro vás šance amerického DP ochutnat. Snad se najde někdo další, kdo už nasadí trochu normálnější cenu.

Dr Pepper Zero u Robertsona - 18.9.2010

Robertson nabízí britského Dr Peppera Zero za 79 Kč za 2 litry, či 39 Kč za půllitrovku. Za stejné ceny mají i klasického, plus plechovku (330 ml) za 19 Kč.

Dr Pepper česky i v plechovce? - 5.9.2010

V zahraničí jsem spatřil plechovku Dr Peppera v designu, jaký je současně na českých lahvích, která měla (kromě polského, německého a jednoho dalšího) i český popisek! V češtině zde bylo popsáno složení a i fakt, že v ČR nám ji distribuuje General Botttlers (tedy Pepsi). Vyrobená byla v Polsku.

České stránky ovšem o plechovce mlčí a samozřejmě jsem ji u nás ve skutečnosti nikdy neviděl, ale stojí to za email s dotazem, zdali se náhodou nechystá doopravdy uvedení na náš trh, když už si někdo dal tu práci s popiskem.

Web stále žije - 10.5.2010

Nerad bych, aby se DrPepper.unas.cz zařadil mezi hromadu mrtvých webů - zde tedy důkaz, že stále žije. V červnu nebo později v létě snad začne i kvést. Chystám se minimálně vypořádat s tím zapleveleným fórem.

Dr Pepper na Facebooku - 31.1.2010

Jste také součástí fenoménu zvaného Facebook? Tak se určitě přidejte ke skupině Chci Dr.Pepper nejen ve 2L balení!. Nejsem sice jejím autorem, ale s její misí se naprosto ztotožňuji!

Veselé Vánoce a šťastný nový rok! - 23.12.2009

Jak říká už nadpis, přejeme příjemné strávení svátků. Hlavně nezapomeňte na Dr Peppera ke štědrovečerní večeři! :)

Dr Pepper do navigací - 17.12.2009

Dobré zprávy pro všechny z vás, co mají navigaci, a celí žízniví v autě často sníte o Dr Pepperovi. Yurii pro vás totiž vytvořil sadu bodů zájmu pro navigace TomTom, OZI a SmartCOM, ve které najdete všech současných 58 známých a veskrze potvrzených lokalit výskytu Peppera. Více informací na fóru.

Street View - 13.11.2009

Nově je u některých prodejen možné vidět pohled "z ulice" prostřednictvím Google Street View. Postupně doplňujeme a rozšiřujeme.

Více britského Dr Peppera! - 14.10.2009

Jak tak koukám na internetové stránky Robertsona, vidím příjemné překvapení! Rozšířil totiž sortiment o půllitrovky a dvoulitrovky britského Dr Peppera. V malém obchůdku na Praze 6 (a možná i v masně na Praze 4), si tak nyní můžete koupit DP už ve třech variantách - plechovka 330ml za 19Kč, 500ml (PET, určitě) za 37Kč a 2l (PET, stopro) za 79Kč. Zatímco půllitrovka žádné cenové terno není, dvoulitrovka se určitě vyplatí, pokud na britského nedáte dopustit. Dovolím si také skromně dodat, že to na můj popud začal kdysi Robertson Dr Peppera vůbec dovážet. Ano, děkuji, děkuji... :)

Vybraná prodejna - 25.8.2009

Máte dobré zkušenosti s nějakou prodejnou? Mají Dr Peppera vždy, když tam přijdete? Je tam příjemná obsluha? Rádi ji umístíme mezi Vybrané prodejny. Pochlubte se ostatním, kde se Pepper dobře nakupuje!

Český Dr Pepper se převlékl - 14.7.2009

Jak jsme psali naposled a jak následně potvrdili i pijáci na fóru, můžeme nyní sami potvrdit, že český Dr Pepper se dočkal nového balení. Tedy, byť webové stránky Gen. Bottlers ukazují i novou lahev, zatím se změnila pouze etiketa. Je na ní ono staré známé boom s nápisem: "Can you handle the taste?", nahoře žlutý proužek s odkazem na prastaré evropské stránky Dr Peppera PepperMe.com, nově všechny nutriční informace a také popisek o složení v norštině naznačující, že se tam asi český DP začal vyvážet.

Můžeme tedy jen spekulovat, co změna etikety znamená. Počátek vývozu do Norska? Nutná změna kvůli povinnému zobrazování nutričních informací? Nebo nový začátek pro českého Peppera? V hypermarketech sice stále není, nicméně minimálně jedna zajímavá stopa tu je. Když na PepperMe.com kliknete dole na Guideline Daily Amounts, budete odkázání na stránku Silbrands.com. A tam je následně se možné proklikat skrze Czech Republic a Dr Pepper až k výběru mezi 200cl (2l) a 50l (0,5l) lahvemi. Je tam půllitrovka omylem?

Český Dr Pepper v novém designu a lahvi? - 4.6.2009

Hleďte, na co jsem narazil při procházení stránek General Bottlers! Vypadá to, že českého Dr Peppera čeká změna lahve na klasickou pepsinovou a k tomu i trochu změna etiketu na tu, která se už strašně dlouho používá jinde v Evropě (třeba v Německu). Na tom malém žlutém boom by mělo stát "Can you handle the taste?"

Změna tedy určitě k lepšímu, možná za to dokonce můžeme my a všichni, kteří díky našim stránkám Peppera našli! Kdo ví, nicméně, v obchodech tuto novou lahev prozatím nenajdete. Alespoň mě se to v okolí nepovedlo, všude jsou ještě staré. Napíšu jim e-mail, uvidíme, co mi odpoví.

Drobné úpravy Prodejen - 22.5.2009

Došlo k drobným úpravám detailu prodejen, přibyla otevírací doba a odkaz na webové stránky prodejny. Rovněž byly provedeny drobné změny v designu.

Budeme rádi, když pošlete fotky obchodů s Dr Pepperem (mobil-kvalita bohatě stačí) - zatím jich moc není... až bude v Praze Google Street View, budeme ve střehu :)

Nikde nic... - 20.5.2009

Ohledně Dr Peppera v Česku (a koneckonců ani ve světě) se opravdu nic neděje, ale alespoň jako známku života této stránky (která určitě žije, ale její život je takový neaktivní), vás mohu informovat, že se v USA Dr Pepper Snapple Group podařilo uzavřít smlouvu, která dostane Dr Peppera do všech 14000 amerických McDonaldů. Doposud byl dostupný ve zhruba 8500, ve zbytku byla servírována konkurence od Coca-coly (která jinak zajišťuje McD nápoje) - Pibb Extra. Dále pak pravděpodobně naleznete u McD i více dietního DP, který je zatím v asi 3500 pobočkách.

Root beer - Kde ho v ČR sehnat? - 2.4.2009

Kde sehnat další mýtický americký nealko nápoj - tzv. Root beer - to se dozvíte v novém tématu na našem Fóru.

Tímto také všechny Dr Pepper fandy i ostatní vyzývám k větší aktivitě. K diskuzi se určitě něco najde!

Další vylepšení stránek - 19.3.2009

Protože původní sekce Odkazy byla taková nevzhledná, ke každému odkazu byl přidán náhled stránky a hned to vypadá o moc lépe. V Historii se nově objevil Google Street View na Dr Pepper Museum, které stojí v místě vzniku nápoje - v texaském Dublinu.

Zbrusu nové stránky! - 15.3.2009

Už při příchodu jste si určitě všimli nějaké změny. Stačí se jen porozhlédnout a můžete se začít kochat zbrusu novými stránkami v PHP a designem, které vytvořil miki (QeX Team) a patří mu proto pochopitelně největší dík!

Nový design je ve stylu oficiálních stránek Dr Peppera a pevně doufáme, že se vám bude líbit. Nejen kvůli jeho nezměrné kráse, ale také funkčnosti, která vám nyní pomůže najít nejbližší obchod mnohem rychleji a lépe než předtím, a to díky implementaci Google map. Ostatně vše si vyzkoušejte v bývalé sekci "Kde ho sehnat?" nyní pojmenované jednoduše "Prodejny".

Také byla doplněna sekce "Druhy" o Cherry (Diet) DP a starého DP Red Fusion + informacemi o době výroby všech druhů.

Nové fórum úspěšně doplněno - 3.3.2009

- Tak se konečně úspěšně podařilo dostat do nového fóra komplet starou databázi a zbavit se dvoutisícovky zbytečných spamerů. Největší díky patří uživateli a root beer závislákovi mikimu. ;)

Nové fórum - 2.3.2009

- Už bylo načase. Nastartoval jsem nové fórum běhající na technologii PHPBB3. To staré bylo už pořádně ošuntělé a hlavně, už se na něm nakupilo přes 2500 botů, kteří sice netropí žádné problémy, ale stejně tam nemají co dělat a bohužel nejdou nijak hromadně smazat.
- Jak si určitě všimnete, na novém fóru není zatím zhola nic. Nepřevedl jsem do něj totiž starou databázi, právě kvůli tomu, že tam nechci mít zase ty boty. Moc se tedy omlouvám, ale budete se muset znovu zaregistrovat. Prozatím jde příspívat i anonymně, ale jakmile se objeví první spam, tak toto odstraním. Bohužel jsme takhle přišli i o všechny staré příspěvky, a tak prozatím nechávám i staré fórum (pouze pro čtení), než přijdu na to, jak alespoň nějak staré příspěvky přenést.
- Taktéž doufám, že se na novém fóru rozvine živá diskuze (a nejen o Dr Pepperu), že se tam nebudou registrovat boti (i když i prý v současné nejnovější verzi to dokáží :( ) a že opět začnete psát pozice či aktualizace obchodů s Dr Pepperem, v poslední době to dosti skomíralo!

Revoluce - Americký Dr Pepper v Česku! - 28.2.2009

- Ano, ano, ano! Sen mnohých se stal skutečností. Pro pravého amerického Dr Peppera (tedy, ne toho úplně nejpravějšího s třitovým cukrem, ale toho druhého nejpravějšího a momentálně prodávaného s HFCS) už nemusíte létat do Ameriky ani objednávat z Německa, ale stačí zavítat do pražské Culinarie (detail). Už když jsem začínal tento web, tak jsem jim psal, aby Dr Peppera začali prodávat, že by na to cizinci letěli, ale to né. Ale lepší pozdě, nežli přece, a tak byste tam nyní a už pravidelně měli nacházet pravého amerického Dr Peppera v plechovkách (355ml) za 39 Kč. Cena je pochopitelně vysoká, ale levněji to už opravdu nepůjde. Nejlevnější americký obchod v Německu Americanfood4u.de totiž drasticky zdražil poštovné do Evropy, a tak i při koupi kartonu vás to při současném kurzu vyjde mnohem dráž.
- Níže se tedy podívejte na můj dnešní úlovek. Ten je, jak už jste si určitě všimli, ještě trochu speciální. Jde totiž o speciální edici (byla nejspíše k vyvrcholení americké fotbalové ligy), kdy má plechovka připomínat míč amerického fotbalu.

Dr Pepper

- A na závěr ještě jedna zpráva. V Culinarii odteď také naleznete v plechovkách A&W Root Beer, taktéž za 39 Kč. Pro příznivce toho velice zajímavého (a nutno říci taktéž výborného) nealkoholického nápoje určitě dobrá zpráva, protože je o 6 Kč levnější než v konkurenčním obchůdku IHOG (mapa).
- A ještě na druhý závěr, jsem na stopě dalšího českého obchodu, který by měl amerického Dr Peppera (minimálně dietního) a A&W Root Beer nabízet, a to ještě levněji. Zanedlouho bych měl vědět více, tak budu určitě informovat.

Cherry Dr Pepper - další obrázek - 16.2.2009

- Cherry Dr Pepper už se opravdu začal v USA prodávat (i když ještě není dostupný všude), a to i v dietní verzi. Viz. obrázek. Co se týče chuti, údajně se podobá kdysi prodávanému Red Fusion. Jinak řečeno, chuť DP tam je a k tomu špetka cherry. Prý jako Cherry Vanilla ale bez vanilky. :) Cherry Dr Pepper

Cherry Dr Pepper! - 2.2.2009

- Již zanedlouho nejspíše USA ovládne nová příchuť Dr Peppera, a to Cherry Dr Pepper. Více cherry už to asi nikdy nebude... Níže obrázek.
Cherry Dr Pepper

Cherry Dr Pepper? - 24.1.2009

- Vypadá to, že co nevidět by se měl v USA začít prodávat tzv. Cherry Dr Pepper. Takže začněte shánět kontakty na zapomenuté strýčky, aby vám pár plechovek poslali. Až se objeví nějaké obrázky, určitě je naleznete zde. ;) A rozjet nějakou diskuzi na fóru by taky neuškodilo. Nějaké nové nápojové (ne nutně pepperovské) zážitky?

Aktualizace - 18.12.2008

- Konečně doplněny obchody - 3 nové v Brně, 1 blízko Ostravy a 1 v Kralupech nad Vltavou.

Fast Food Žurnál - 28.11.2008

- Pokud vás zajímá typ stravování jménem fast food, navšivte můj nový blog Fast Food Žurnál, kde naleznete všechno možné týkající se tohoto tématu. ;) Update 6.12.: Sakra práce. A já si říkal, proč odsud na můj žurnál nikdo nechodí. Špatný odkaz pochopitelně, co jiného...

Burger King otevřel! - 25.11.2008

- Burger King dnes opravdu otevřel, a tak si konečně můžeme pochutnat na pořádných burgerech. Dle mých čerstvých zkušeností Triple Whopper se sýrem opravdu nemá chybu. Teď už tam jen procpat Dr Peppera.

Burger King v ČR - potvrzení! - 18.11.2008

- Zdá se, že mé informace jsou správné, už je potvrzuje i ČTK! Zdroj.

Burger King v ČR - 8.11.2008

- Toto sice s Dr Pepperem nemá moc společného, přesto bych vás o tom rád informoval. Podle mých informací od Niny Česnekové, HR manažerky AmRestu, bude první Burger King otevřen v Metropoli Zličín 30. listopadu (neděle) 2008. Pevně věřím, že mi poskytla správnou informaci a na konci měsíce si všichni dáme pořádné Whoppera. :)

3 nové lokace - 19.10.2008

- Přidány dvě nové lokace v Brně a jedna v Plzni. A děkuji všem, kteří pomáhají s hledáním!

Nejlevnější DP v ČR - 5.10.2008

- Kam na nejlevnějšího Dr Pepera? Do masny na Praze 10! Stojí tam pouhých 30Kč!

Dr Pepper v Brně a Praze 1 - 22.9.2008

- Dr Pepper objeven v Brně + jeden další obchod na Praze 1. A mimochodem, pokud nejste blízko žádného z uvedených obchodů a máte na nádraží Service Pont Center, zkuste to tam, na mnohých byl už DP objeven. (Byť na Smíchovském nádraží v Praze nikoliv.)

Dr Pepper v Jablonci - 5.8.2008

- Dr Pepper objeven v Jablonci!

Dr Pepper Float - 10.7.2008

- Po delší době aktualizace. Přidán jeden (hodně drahý) zdroj Dr Peppera na Praze 1.
- Také se můžete pokochat mým Dr Pepper Floatem. A pokud víte o nějakých dalších obchodech, kde se Dr Pepper prodává a které ještě nejsou zde na stránkách, určitě se podělte!

Balík amerických limonád! - 21.5.2008

- Dorazil mi balík plný plechovek amerických limonád včetně Dr Peppera v téměř všech variantách. Více na fóru!

Dr Pepper aktuálně - 19.4.2008

- Dnes je tu souhrn nejnovějších událostí okolo Dr Peppera:
- Britský Dr Pepper v Robertsonovi vyprodán. Nové zboží chodí jednou za měsíc, takže si nějakou tu chvíli počkáme.
- Nápoje na Praze 6 - nejlevnější zdroj DP (31Kč) - také nemají. Prý jim ho nedovezli.
- Přidána večerka na Praze 10.
- 2 obchody na Praze 6 Dr Peppera zdražily (z 36Kč na 37,20Kč a z 35Kč na 38Kč) - vydřiduši!
- Všechny výše uvedené věci poznamenány do sekce "Kde ho sehnat?".

Chuť britského Dr Peppera - 2.4.2008

- Konečně jsem měl možnost ochutnat britského Dr Peppera vychlazeného a musím přiznat, že prostě nemá chybu. Ačkoliv nemám rád přílišnou perlivost limonád, tak v tomto případě mi vůbec nevadila. Chuť výborná, lepší než u českého DP. Ostatně, ochutnejte sami! (Kde sehnat, viz. předchozí novinky)

Dorazil! - 24.3.2008

- Jak jsem sliboval, tak se opravdu stalo. V Robertsonovi na Praze 6 (více info v předchozí novince) je k prodeji britský Dr Pepper v 330ml plechovkách. Cena 22-25Kč. V době mé návštěvy ještě nebyl oceněn, a tak mě přišel jen na 22Kč díky štědrosti p. Robertsona. Co se týče chuti, musel jsem ho pít teplého kvůli bolestem v krku a jak každý ví, každá limonáda chutná teplá příšerně. Takže jediné, co se dá prozatím říct je, že chutná jinak než český (v VB ho vyrábí Coca-cola) a nezanechává po vypití v ústech takovou prapodivnou pachuť jako český. Více dojmů až po vypití řádně vychlazeného.

Dr Pepper z Británie - 5.3.2008

- Po dlouhé době další zpráva, aneb důkaz, že web stále žije. :) Pište na fórum, nejen o DP, ale i čemkoliv jiném, témat k diskuzi je dost. Důležitější je ovšem novina, o kterou se s vámi musím podělit. V obchodu s britskými potravinami Robertson, konkrétně v pobočce na Praze 6, se již před Velikonocemi objeví Dr Pepper dovezený z Británie! Pravděpodobně bude v 330ml plechovkách, za cenu, odhaduji, 20-30Kč. Říkáte si: "Vždyť u nás seženu dvoulitrovku za 30Kč!" No jo, jenže u nás vyrábí DP Pepsi a v Anglii Coca-cola. Bude proto nesmírně zajímavé obě verze porovnat. Až britský DP do Robertsona dorazí, budu vás informovat.

Registrace na fóru - 21.12.2007

- Kvůli narůstajícímu množství spamů na fóru sem byl nucen zavést povinnou registraci, doufám, že to není až tak otravné.

Objednejte si Peppera ze zahraničí - 4.11.2007

- Rádi byste ochutnali pravého amerického Peppera nebo některou z jeho Soda Fountain příchutí? Nebo prostě potřebujete Dietní verzi, která v ČR není k sehnání? Pokud se zrovna nechystáte na cestu za hranice, stále je tu možnost si všechny americké dobroty, včetně Dr Peppera, objednat třeba z Německa nebo z Anglie. V sekci Kde ho Sehnat? naleznete odkazy na ty nejlepší zahraniční obchody. Bude to drahé, ale bude to také stát za to! - Přidán pozice jedné nonstop samoobsluhy blízko Náměstí Míru na Praze 2.

Cherry Chocolate Diet Dr Pepper - 13.10.2007

Cherry Chocolate Diet Dr Pepper- Je tu nová limitovaná edice Dr Peppera! A to nová příchuť Cherry Chocolate. Bude dostupná po omezenou dobu, a to pouze v Dietní verzi. Z nějakého důvodu se Cadbury Schweppes zaměřuje především na mílovníky "nuly kalorií" a na nás ostatní tak trochu kašle. Nicméně po ochutnání Diet Berries & Cream musím říct, že i Dietní verze jsou výborné. Kdy přesně Cherry Chocolate Diet DP bude k mání mi není známo, ale na internetu kolují zvěsti, že na začátku příšího roku. V tom případě nechápu, proč je na webových stránkách DP už nyní. Jen pro upozornění, tato příchuť rozhodně nebude k mání v České republice, stejně jako ty ostatní. Takže začněte volat svým strýčkům do Ameriky, ať vám pár kousků pošlou. :)

Dr Pepper vždy a všude - 4.10.2007

- Dr Pepper nyní po celé České republice! A to díky internetovému obchodu Nápoje online. Ten totiž mimo jiné nabízí i zaslání zboží Českou poštou s doručením do 3 dnů (za 99 Kč bez DPH do 15 kg).
- R&R Velkoobchod dle upozornění uživatele Blechy z fóra nemá Dr Peppera ve svém kamenném obchodě, proto byla pozice tohoto obchodu stažena ze stránek.
- Pro obyvatele Kolína mám dobrou i špatnou zprávu. V Service Pont Centru na kolínském nádraží mají Dr Peppera, jenže, stojí 50 Kč. Tak jako tak, mapka s pozicí přidána na stránky.

Dr Pepper na Praze 12 - 28.9.2007

- Slibovaný obchod na Praze 12 v Kamýku zanesen na mapku. Hledejte v sekci Kde ho sehnat? pod Prahou 12. - Konečně přidána také Historie - v angličtině. Překlad bude někdy následovat (podle nálady :p). Koneckonů, Dr Pepper je americký nápoj, tudíž se také jeho jazyku trochu přiučte.

Dr Pepper i přes internet - 25.9.2007

- Pokud máte rádi Dr Peppera, ale nechce se vám kvůli němu někam jezdit, mám pro vás dobrou zprávu, našel jsem hned dva obchody, kde ho lze objednat a oni vám ho přivezou až domů - pokud je to v Praze či okolí. Jeden z nich je velkoobchod R&R a druhým online potraviny Z-market. R&R Velkoobchod má i kamennou prodejnu na Praze 9. Kde to je se dozvíte v naší sekci "Prodejny".

Markety vs Dr Pepper - 20.9.2007

- Sledujte boj s českými Hyper/supermarkety o Dr Peppera na našem fóru. :)

Nalezen nový obchod - 19.9.2007

- Je mi velkou ctí na naší mapě obchodů uvítat Nápoje na Praze 6, které nabízejí Dr Peppera za fantastickou cenu 28,90Kč. Je sice nechlazený, ale Vaše chladnička si s tím už určitě poradí. - Pokud jste z jihu Prahy a nechce se vám jezdit až do Dejvic, vyčkejte ještě chvíli. Dostal jsem tip na jednu večerku na Praze 12 v Kamýku. Pozice + info o této večerce budou přidány co nejdříve.

Další videa - 10.9.2007

Otevřeny celkem čtyři nové sekce ve Videosekci. A to s oficiálními a neoficiálními reklamami na Dr Peppera Cherry Vanilla a Berries & Cream.

1 nová pozice + úpravy - 9.9.2007

- Přidána mapka s pozicí jedné samoobsluhy v Černošicích u Prahy, která prodává Dr Peppera.
- Mapy jsou nyní i odkazy na danou oblast na internetových mapách mapy.cz, takže pokud nevíte, kde přesně se oblast zachycená na mapce nachází, stačí na ni kliknout a pak se jen procházet na mapách dle potřeby.
- Dále napravo od počítadla a reklamy přibyla upoutávka nabádající ke sdílení pozic obchodů.

Videa - 7.9.2007

- Na stránce jste už určitě všimli jedné novinky. Je to pochopitelně Video týdne, které můžete vidět napravo od novinek. Každý týden, pravděpodobně v pondělí se toto video bude měnit. To je ale pouze kousek celé Videosekce, kde naleznete všechny možné televizní reklamy a videa týkající se Dr Peppera, a to nejen oficiální, ale i neoficiální fandovské, které jsou obvykle neméně povedené. To vše přímo na našich stránkách za pomoci vkládání videí z Youtube.com.
- Videosekce je zde! Prozatím obsahuje snad všechny oficiální reklamy na klasického Dr Peppera. Další videa budou postupně přibývat.

Úpravy - 3.9.2007

- Upraven popisek Berries & Cream Dr Pepper. Těmi berries se na 99% myslí maliny.
- Upraveny obrázky u Druhů, aby měly stejnou šířku.
- Dále jsem si přečetl, že Cherry Vanilla Dr Pepper začínal 15. listopadu 2004 na jihozápadě USA a celosvětove pak v lednu 2005. Zajímavé ale je, že mělo jít o limitovanou edici, dostupnou pouze po 6 měsíců. Nyní je ale rok 2007 a Cherry Vanilla Dr Pepper je stále k mání v internetových obchodech i německém a rakouském eBay. Změna plánu nebo prodej prošlých plechovek?
- Další věcí, kterou bych se chtěl pochlubit, je, že si už drpepper.unas.cz všimnul všemocný hledátor Google. Jako důkaz je zde obrázek z českého vyhledávání a zde obrázek ze zahraničního vyhledávání.

Fórum je tu - 1.9.2007

- Spuštěno phpBB2 fórum, které nevyžaduje registraci (vím jak je otravná - nicméně po registraci si můžete například nahrát obrázek ke svému jménu ;)). Fórum je pro jistotu také v alfa verzi, protože má pouze základní vzhled a není jisté, jestli se s ním ještě něco nestane. Funkční ale je, a to je to hlavní.
- Stránky jsou nyní beta! Vše už v podstatě funguje, nyní přichází na řadu překlad historie a vyladění kódu, popř. designu.
- Upravena pozice WZ reklamy.
- Přidány velké reklamní bannery na všechny stránky. Tyto bannery budou odstraněny nebo zmenšeny, jakmile se roznese povědomí o této stránce, popř. až začnu reklamní kampaň. Zatím nemohou vadit tolika lidem. ;)

Spuštění stránky - 31.8.2007

Spuštěna alfa verze stránky o lahodném nápoji Dr Pepper. Zatím je zde k nalezení akorát spousta chyb, ale jedna užitečná informace tu je. A to mapka s pozicí hned tří obchodů, kde lze Dr Peppera sehnat. Pokud tedy narážíte na stránku v této fázi, nelekejte se, popravdě jste na ni vůbec neměli narazit. :) Vše bude pochopitelně časem zporovozněno, upraveno atd.

Odebírat RSS

Created by QeX Team 2009